Usługi zduńskie

Profesjonalne usługi zduńskie

Kominiarz-Zdun Białystok, Woj. Podlaskie, Usługi Zduńskie Henryk Ławniczak 503 314 536

Mistrz kominiarski powinien zawsze działać w legalnym interesie swojego klienta i wykonywać swoje usługi z pełnym oddaniem. Kominiarz powinien wykonywać swoje usługi z pełną odpowiedzialnością, zawsze mając na uwadze godność i reputację etyki zawodowej oraz odpowiedzialność wobec społeczeństwa.

Zakład Usług Kominiarskich Zduńskich i Budowlanych

Wykonujemy usługi dla Ludności na terenie całego Miasta Białystok i Woj. Podlaskiego.

(85) 733 37 53

503 314 536

Piece kaflowe dawniej

Dawniej powiedzenie “złap się za guzik na widok kominiarza, to będziesz miał szczęście” obrazowała radość tych gospodarstw, którym jako pierwszym udało się ściągnąć kominiarza do swojego domostwa, pragniemy te wartości i znaczenie przywrócić, zaufanie oraz bezpieczeństwo.

Powrót pieca kaflowego do łask jest też uzasadniony ekonomicznie. Dobrze zbudowany piec okazuje się tani w eksploatacji, wydajny odpowiednio skonstruowany może ogrzać cały dom. A przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów piec kaflowy może być też gustowną i oryginalną ozdobą wnętrza pokoju czy też całego domostwa.

Budowa pieca to fascynujące i twórcze zajęcie, dające ciekawy i jakże pożyteczny efekt. Oferuję szeroki zakres usług zduńskich i z przyjemnością pomogę w spełnieniu Państwa marzeń o ciepłym piecu w Państwa domostwie. Kuchnie kaflowe stają się coraz modniejszym, elementem wyposażenia kuchni łączącego nowoczesność z tradycją.

Naprawa trzonu kuchennego (pieca) kaflowego, Białystok, Podlaskie, Podlasie.

Dawniej, w niedalekiej przeszłości jak i dziś dobry komin oraz piec był sercem, najważniejszym elementem domu. Ujarzmiano ogień, żeby w domu było ciepło i przyjemnie. A dziś, choć jego wygląd nieco się zmienił, piec dalej wnosi do wnętrza miłe ciepło, spokój i bezpieczeństwo domowników. Wieloletnia praktyka oraz wiedza wyniesiona z realizowanych prac pozwalają nam wciąż się rozwijać i tworzyć naprawdę spektakularne projekty. Dlatego piece kaflowe przeżywają renesans.

Profesjonalne usługi zduńskie

Wszystkim czym się zajmujemy, tworzymy, robimy to profesjonalnie z pasją i z myślą o Państwa wygodzie, szczęściu, spokoju oraz bezpieczeństwie.

Proszę zwrócić uwagę jak wiele powstało pizzerii, restauracji przygotowujące jedzenie na kuchni opalanej drewnem i wielu smakoszy żywienia uważa, że jedzenie tak przyrządzone lepiej smakuje.

Tak czy owak w wielu domach trzon kuchenny to serce kuchni, a jego wszechstronność jest nie do przecenienia

Budujemy piece kaflowe, trzony kuchenne, fizyczki, by podtrzymać piękną tradycję, odnawiamy po przez renowacje, by nadać im piękno i szacunek.

Wniosek z tego Kuchnie kaflowe stają się coraz modniejszym, elementem wyposażenia kuchni łączącego nowoczesność z tradycją.

W zależności od projektu prócz gotowania potraw może służyć także do ogrzewania pomieszczeń, nagrzewania wody, przechowywania ciepłych potraw, pieczenia, a nawet wędzenia.

Traktujemy swój fach jako dar, przeznaczenie, a osiągnięcie pełnej satysfakcji oraz wykreowanie przestrzeni, która będzie w pełni odpowiadać Zleceniodawcy oczekiwaniom.

usługi zduńskie podlaskie, usługi zduńskie Białystok, piece kaflowe Białystok, piece kaflowe podlaskie

W zakresie swoich usług oferuje także demontaż, czyszczenie pieców kaflowych, itd. Zapewniam wykonawstwo z materiałów najwyższej jakości.