Przeglądy instalacji gazowych

Przeglądy instalacji gazowych

Instalacji w każdym domu jest kilka. Do najważniejszych należą systemy wentylacyjne, gazowe oraz kominowe. Wszystkie muszą być zadbane, sprawne i drożne, aby można było cieszyć się z komfortowego i bezpiecznego korzystania z domu. Proponujemy profesjonalne przeglądy gazownicze, sprawdzanie wentylacji mechanicznej, a także przeglądy kominowe. Korzystając z tych usług będziesz mieć pewność, że w Twoim domu wszystko działa tak, jak należy. Nie będziesz musiał obawiać się o nic, co może wynikać z niesprawności instalacji gazowej lub kominowej.

Oferujemy okresowe przeglądy instalacji gazowych

Jesteśmy w stanie zaoferować na terenie woj. podlaskiego takie usługi jak:
– przeglądy gazownicze
– pomiary instalacji gazowej
– przeglądy szczelności instalacji gazowej
– próby ciśnienia instalacji gazowej
– przeglądy instalacji gazowej
– sprawdzanie wentylacji mechanicznej
– pomiary wentylacji mechanicznej
– okresowe przeglądy instalacji gazowych

przeglądy instalacji gazowych Białystok

Profesjonalny przegląd przewodów wentylacyjnych

Wentylacja jest jedną z tych instalacji w domu, która wymaga okresowych przeglądów. Przegląd należy wykonać przynajmniej raz do roku, aby upewnić się, czy wszystko działa sprawnie. Wymiana powietrza w domu ma wpływ na komfort mieszkańców, jak i ich dobre samopoczucie. W niezwykle precyzyjny sposób należy dbać o wentylację mechaniczną, która coraz częściej znajduje zastosowanie w nowoczesnych budynkach. Zastępuje wentylację grawitacyjną, nad którą użytkownik nie ma praktycznie żadnej kontroli. Pamiętajmy, że pomiary wentylacji mechanicznej może wykonać jedynie wyspecjalizowany fachowiec posiadający certyfikaty oraz doświadczenie. Zapewniamy kompleksowy przegląd instalacji wentylacyjnej.
pomiary gazowe Białystok

Wykrywacz gazów, lokalizator wycieku (szczelności instalacji gazu)

Przeglądy instalacji gazowej

Regularna kontrola instalacji gazowej jest gwarantem bezpieczeństwa budynku dla wszystkich osób, które w nim przebywają. Przeglądy tego typu są obowiązkowe, ze względu na duże szkody, jakie może wyrządzić nieszczelna instalacja gazowa. Właściciele budynku, w którym znajduje się gaz powinni wykonywać okresowe przeglądy instalacji gazowych przynajmniej raz w roku. Podczas kontroli sprawdzany będzie stan techniczny instalacji oraz przewodów kominowych. Zawsze przeglądy szczelności instalacji gazowej podlaskie, a także drożności kominów są bardzo precyzyjne. Osoba kontrolująca posiada specjalną aparaturę, która jest w stanie wyczuć nawet najdrobniejszy wyciek gazu i nieszczelność w instalacji. Pomiaru dokonuje się pomiędzy konkretnym sprzętem zasilanym gazem a gazomierzem. Dzięki temu przeglądy instalacji gazowej podlaskie są niezwykle dokładne. Kontrola instalacji gazowych podlaskie powinna odbywać się zarówno przy kurkach zamkniętych, jak i otwartych. Wtedy pomiary instalacji gazowej dają najbardziej rzeczywiste wyniki. Kontroli podlega także sam gazomierz, a także stan wszystkich urządzeń grzewczych. Przeprowadzane są próby ciśnienia instalacji gazowej.

Rób przeglądy gazownicze regularnie

Zachęcamy do regularnego sprawdzania instalacji gazowej. Dzięki temu można będzie wyłapać drobne problemy w jej działaniu i wyeliminować je zawczasu. Dbając o swój dom i znajdujące się w nim instalacje, można będzie cieszyć się z bezpiecznego korzystania z budynku.

pomiary wentylacji mechanicznej Białystok

Pomiary wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, wymuszonej