Rekomendacje – Usługi kominiarskie Białystok, kominiarz

Wykonujemy usługi dla Ludności na terenie całego Miasta Białystok i Woj. Podlaskiego.

Wszystko czym się zajmujemy, robimy to z myślą o Państwa wygodzie,spokoju i bezpieczeństwie.

Imię i nazwisko
Adres email
Napisz opinię


Dziękujemy za opinie.

Wspaniały, prawdziwy fachowiec. Pracuje szybko, dokładnie i skutecznie za przyzwoite wynagrodzenie, adekwatne do wykonanych czynności. Polecam wszystkim i sam zawsze będę korzystał z usług tylko tego pana.

Marek 2018.03.27

Na Pana Henryka wpadlem zupelnie przypadkowo, tu w Belgii. Zrobil u mnie taka robote, ze przecieralem oczy. To naprawde dobry fachowiec i juz nic nie robie bez niego. Nawet jesli musze poczekac, by tu przyjechal to czekam, bo mam pewnosc, ze bedzie wszystko zrobione “na zloty modal”. To zloty raczka ! Polecam !

GUIZAUX 2016.04.24

Jakiś czas temu mąż odkrył problem z tlącą się sadzą w kominie. Z powodu późnej pory nikt nie był w stanie pomóc. Znajomi polecili nam pana Henryka, który po mimo wszystko zgodził się przyjechać i nam pomóc. Dobry fachowiec. Gorąco polecam.

Helena 2016.01.24

Nie możliwe?? Wszystko możliwe gdy się ma pojęcie o tym co się robi. Solidnie, szybko w miłej atmosferze. Odetkane, nie dymi, ale za to huczy:)) tak to powinno się palić:)) Polecam bez dwóch zdań.

Kasia 2016.01.10

Po awarii szybu kominowego było u mnie dwóch kominiarzy jako trzeci dotarł pan Henryk. Ku mojemu zdziwieniu żadna z czynności dotyczących wyczyszczenia szybu kominowego nie sprawiła panu Henrykowi najmniejszego problemu. Nie usłyszałem ani razu, że czegoś się nie da. Do tego bardzo miła atmosfera i niski koszt usługi. Serdecznie polecam.

Adrian 2015.12.30

Awaria pieca kuchennego przez bardzo dobrego kominiarza-zduna p. Henryka Ławniczak zastała naprawiona bardzo solidnie, uczciwie, rzetelnie i niedrogo. Ja Kononowicz Krzysztof polecam tego fachowca gdyż jest godny zaufania.

Krzysztof 2015.11.05

Usługa została wykonana z niesamowitą precyzją i wielką pasją, miła atmosfera, fachowe porady. Bardzo polecam tego kominiarza. Zmieniłem zdanie na temat tego zawodu, aby było więcej tak przyjaznych ludzi.

Józef 2015.06.06

Perfekcyjny fachowiec do tego życzliwy człowiek, polecam tego wykonawce.

Grażyna 2015.04.08

Witam! Bardzo dobry fachowiec, wykonał prace dokładnie i był bardzo miły. Polecam.

Zygmunt 2015.02.04

Witam. Usługa została wykonana sumiennie, rzetelnie i co też ważne, zgodnie z terminem zamówienia, co jest rzadkością. Polecam tego Fachowca.

Ryszard 2014.11.29

Sympatyczny i życzliwy fachowiec, zna się na swojej pracy jak mało który w tym kraju. Polecam.

Białostoczanka 2014.11.26

Witam! Firma Pana Henryka jest 100% solidna, perfekcyjna a fachowa znajomość obsługi technicznej zasługuje na plus. Duży szacunek do klienta. GORĄCO polecam tego wykonawcę!!

Jolanta 2014.11.25

Fachowiec godny polecenia innym. Skuteczny i znający fach.

Klient 2014.11.24

Bardzo polecam innym skorzystanie z usług kominiarskich Pana Henryka. Jest to osoba znająca swój fach. Pracę wykonuje solidnie i z ludzkim podejściem do Klienta.

Klientka 2014.11.21

Bardzo polecam innym skorzystanie z usług kominiarskich P. Henryka. 100% fachowiec.

Ewa 2014.11.21