Zdun

Kominiarz-Zdun Białystok, Woj. Podlaskie, Usługi Zduńskie Henryk Ławniczak 503 314 536

Mistrz kominiarski powinien zawsze działać w legalnym interesie swojego klienta i wykonywać swoje usługi z pełnym oddaniem. Kominiarz powinien wykonywać swoje usługi z pełną odpowiedzialnością, zawsze mając na uwadze godność i reputację etyki zawodowej oraz odpowiedzialność wobec społeczeństwa.

Zakład Usług Kominiarskich Zduńskich i Budowlanych

Wykonujemy usługi dla Ludności na terenie całego Miasta Białystok i Woj. Podlaskiego.

(85) 733 37 53

503 314 536

Dawniej powiedzenie „złap się za guzik na widok kominiarza, to będziesz miał szczęście” obrazowała radość tych gospodarstw, którym jako pierwszym udało się ściągnąć kominiarza do swojego domostwa, pragniemy te wartości i znaczenie przywrócić, zaufanie oraz bezpieczeństwo.

Powrót pieca kaflowego do łask jest też uzasadniony ekonomicznie. Dobrze zbudowany piec okazuje się tani w eksploatacji, wydajny odpowiednio skonstruowany może ogrzać cały dom. A przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów piec kaflowy może być też gustowną i oryginalną ozdobą wnętrza pokoju czy też całego domostwa.

  • Mistrz kominiarski - ślub
  • wynajem kominiarza do ślubu
  • ślub białystok kominiarz
  • wesele podlaskie zdun

Kominiarz Grajewo, Wąsosz, Szczuczyn, Rajgród, Radziłów, Usługi Kominiarskie, Zdun, Montaż wkładów, Zduńskie, Budowa pieców kaflowych, Frezowanie kominów, systemowych, ceramicznych, klinkierowych, Białostockie, Podlaskie.

Budowa pieca to fascynujące i twórcze zajęcie, dające ciekawy i jakże pożyteczny efekt. Oferuję szeroki zakres usług zduńskich i z przyjemnością pomogę w spełnieniu Państwa marzeń o ciepłym piecu w Państwa domostwie. Kuchnie kaflowe stają się coraz modniejszym, elementem wyposażenia kuchni łączącego nowoczesność z tradycją.

Naprawa trzonu kuchennego (pieca) kaflowego, Białystok, Podlaskie, Podlasie.

Dawniej, w niedalekiej przeszłości jak i dziś dobry komin oraz piec był sercem, najważniejszym elementem domu. Ujarzmiano ogień, żeby w domu było ciepło i przyjemnie. A dziś, choć jego wygląd nieco się zmienił, piec dalej wnosi do wnętrza miłe ciepło, spokój i bezpieczeństwo domowników. Wieloletnia praktyka oraz wiedza wyniesiona z realizowanych prac pozwalają nam wciąż się rozwijać i tworzyć naprawdę spektakularne projekty. Dlatego piece kaflowe przeżywają renesans.
Kominarz

Kominiarz Zambrów, Zdun, Usługi Kominiarskie, Szumowo, Kołaki Kościelne, Rutki, Montaż wkładów, Zduńskie, Budowa pieców kaflowych, Frezowanie kominów, systemowych, ceramicznych, klinkierowych, Białostockie, Podlaskie.

Wszystkim czym się zajmujemy, tworzymy, robimy to profesjonalnie z pasją i z myślą o Państwa wygodzie, szczęściu, spokoju oraz bezpieczeństwie.

Proszę zwrócić uwagę jak wiele powstało pizzerii, restauracji przygotowujące jedzenie na kuchni opalanej drewnem i wielu smakoszy żywienia uważa, że jedzenie tak przyrządzone lepiej smakuje.

Tak czy owak w wielu domach trzon kuchenny to serce kuchni, a jego wszechstronność jest nie do przecenienia

Budujemy piece kaflowe, trzony kuchenne, fizyczki, by podtrzymać piękną tradycję, odnawiamy po przez renowacje, by nadać im piękno i szacunek.

Wniosek z tego Kuchnie kaflowe stają się coraz modniejszym, elementem wyposażenia kuchni łączącego nowoczesność z tradycją.

W zależności od projektu prócz gotowania potraw może służyć także do ogrzewania pomieszczeń, nagrzewania wody, przechowywania ciepłych potraw, pieczenia, a nawet wędzenia.

Traktujemy swój fach jako dar, przeznaczenie, a osiągnięcie pełnej satysfakcji oraz wykreowanie przestrzeni, która będzie w pełni odpowiadać Zleceniodawcy oczekiwaniom.

Kominarz

Kominiarz Wysokie Mazowieckie Zdun, Usługi Kominiarskie Ciechanowiec, Sokoły, Czyżew (Osada), Szepietowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Klukowo, Nowe Piekuty, Montaż wkładów, Zduńskie, Budowa pieców kaflowych, Frezowanie kominów, systemowych, ceramicznych, klinkierowych, Podlaskie.

W zakresie swoich usług oferuje także demontaż, czyszczenie pieców kaflowych, itd. Zapewniam wykonawstwo z materiałów najwyższej jakości.